• +421 33 798 9070

Víno pod hradom Trenčín

17. Jun 2023,

Festival Víno pod hradom vznikol z myšlienky oživiť historické centrum mesta Trenčín raz do roka spojením fantastického vína, dobrého jedla a príjemnej hudby. Festival zažil premiéru v roku 2016 a odvtedy si získal srdcia nielen Trenčanov, ale aj ľudí z blízkeho či ďalekého okolia.

Naše vína môžete ochutnať v Hoteli Elizabeth - dominante mesta, 4* hotel sa pýši viacnásobným titulom najkrajší historický hotel strednej Európy. Zážitková kuchyňa, wellness, všetko čo človek potrebuje, keď má chuť sa hýčkať či ubytovať vzácneho hosťa. Aj tento rok sme vďační za spoluprácu.

Príďte sa zabaviť s priateľmi a rodinou a zažite jednu veľmi pohodovú sobotu. Víno, jedlo a hudba, všetko pod úchvatným Trenčianskym hradom.

Opýtajte sa vinárov na všetko, čo ste doteraz o víne nevedeli, ochutnávajte a odneste si domov zopár fliaš toho vína, ktoré Vám najviac zachutilo. Čaká Vás viac ako 300 druhov vín zo Slovenska i celého sveta. Miestni kuchári pre vás pripravia výber kvalitného street-foodu a trenčianska hudobná scéna vám spríjemní deň hudbou v štýle Jazz a Blues.

VSTUPENKY V PREDAJI TU!
MIESTO FESTIVALU

Mierové a Štúrovo námestie, ulica Marka Aurélia

VINÁRI

37 vinárov zo Slovenska a 3 zahraniční hostia

Fotogaléria

Prihláste sa na odber noviniek a získajte zľavu 10% na Váš prvý nákup

Zadajte emailovú adresu a budeme Vás informovať o najnovších akciách, novinkách a podujatiach.

Obsah tejto stránky je dostupný len osobám starším ako 18 rokov