• Mladoboleslavská 5, Pezinok
  • +421 915 896 641
  • Ut-So 10:00 - 18:00

Otvorené pivnice na sv. Urbana® 2019

24 - 25 May 2019,

13. Ročník otvorených pivníc na sv. Urbana vám ponúkne vína v 133 pivniciach od devína cez raču, vajnory, svätý jur, pezinok, modru, šenkvice až po dolné orešany. Otvorené pivnice môžete navštíviť v 21 obciach a mestách malokarpatského regiónu. Napriek tomu, že niektorí z vás, chodia na pivnice rok čo rok, stále majú čo objavovať – len v tomto roku pribudlo 8 nových pivníc. Vína v tomto období sú už hotové – ich potenciál čaká vo fľaši, na jeseň ste ich ochutnávali ešte ako mladé vína v čase ich zrodu. Veľa z nich má ocenenia z práve prebiehajúcich jarných výstav vína. Práve na májových pivniciach vyhlasujeme vinára roka na malokarpatskej vínnej ceste, víťazné vína odporúčame ochutnať aj priamo u neho. 

Čakajú Vás veľké vína malých karpát z ročníka 2018, výborné kulinárske pochúťky – častokrát pripravené osobne vinárom, nebude chýbať hudba priamo v pivniciach, výstavy umelcov... Čakajú vás 2 dni skvelých vín a príjemných zážitkov v rozkvitnutom malokarpatskom regióne.

Cena vstupenky je 40 €, v cene vstupenky sú bonusy na nákup vína v celkovej hodnote 20 €.vstupenky sa dajú objednať od 1. Apríla 2019 prostredníctvom objednávkového formulára na www.mvc.sk, ktorý je potrebné vyplniť, automaticky po uvedení vašej e-mailovej adresy vám príde kópia objednávky so všetkými  informáciami o cene, platbe a rezervovaní vstupeniek. 

Vstupenky sa dajú zakúpiť aj v hotovosti  od 9. Mája 2018 / kompletná vstupenka vám bude vymenená za doklad o zaplatení  pred podujatím na adrese:

Stredná odborná škola vinársko-ovocinárska, kostolná 3, modra.

 

 

Fotogaléria

Obsah tejto stránky je dostupný len osobám starším ako 18 rokov